6 nap múlva vizes VB Magyarországon!

Sport
Typography

Július 14-én 11 órakor a műugrás-selejtezőkkel kezdetét veszi a több mint két héten át tartó vizes világbajnokság. Minden fontos adatot összegyűjtöttünk a versenysorozatról – az M4 Sport élőben közvetíti a történéseket, így nem maradtok le semmiről.

MENETREND NAPRÓL NAPRA, ÓRÁRÓL ÓRÁRA
JÚLIUS 14., PÉNTEK
11.00: Műugrás, selejtező, férfiak, 1 m
11.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, szóló, selejtező
16.00: Műugrás, selejtező, nők, 1 m
16.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, duett, selejtező
21.00: Nyitóünnepség
JÚLIUS 15., SZOMBAT
10.00: Szinkron műugrás, selejtező, férfiak, 3 m
10.00: Nyílt vízi úszás, döntő, férfiak, 5 km
11.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat szóló, döntő
13.00: Szinkron toronyugrás, vegyes, 10 m, döntő
16.00: Műugrás, nők, 1 m, döntő
18.30: Szinkron műugrás, férfiak, 3 m, döntő
19.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, duett, vegyes, selejtező
JÚLIUS 16., VASÁRNAP
9.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Olaszország–Kanada
10.00: Szinkron toronyugrás, nők, 10 m, selejtező
10.00: Nyílt vízi úszás, nők, 10 km, döntő
10.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Brazília–Kína
11.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat duett, döntő
12.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Új-Zéland–Spanyolország
13.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Dél-Afrika–Egyesült Államok
15.45: Műugrás, férfiak, 1 m, döntő
17.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Hollandia–Franciaország
18.30: Szinkron toronyugrás, nők, 10 m, döntő
18.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Ausztrália–Kazahsztán
19.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, csapat, selejtező
20.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Japán–MAGYARORSZÁG
21.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, nők: Oroszország–Görögország
JÚLIUS 17., HÉTFŐ
9.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Brazília–Kazahsztán
10.00: Szinkron műugrás, nők, 3 m, selejtező
10.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Montenegró–Kanada
12.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Franciaország–Olaszország
13.00: Szinkron toronyugrás, férfiak, 10 m, selejtező
13.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Spanyolország–Görögország
16.00: Szinkron műugrás, nők, 3 m, döntő
17.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Szerbia–Dél-Afrika
18.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat duett, vegyes, döntő
18.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Egyesült Államok–Horvátország
19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, szóló, selejtező
20.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Ausztrália–MAGYARORSZÁG
21.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 1. forduló, férfiak: Japán–Görögország
JÚLIUS 18., KEDD
9.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Egyesült Államok–Spanyolország
10.00: Toronyugrás, nők, 10 m, selejtező
10.00: Nyíltvízi úszás, férfiak, 10 km, döntő
10.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Új-Zéland–Dél-Afrika
11.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, csapat, döntő
12.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Japán–Hollandia
13.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Görögország–Kazahsztán
15.30: Toronyugrás, nők, 10 m, elődöntő
17.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Ausztrália–Oroszország
18.30: Műugrás, 3 m/10 m csapatverseny, döntő
18.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Kína–Kanada
19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, duett, selejtező
20.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Franciaország–MAGYARORSZÁG
21.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, nők: Olaszország–Brazília
JÚLIUS 19., SZERDA
9.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, férfiak: Franciaország–Ausztrália
10.00: Műugrás, férfiak, 3 m, selejtező
10.00: Nyíltvízi úszás, nők, 5 km, döntő
10.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, férfiak: Dél-Afrika–Görögország
11.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, szóló, döntő
12.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, férfiak: Spanyolország–Szerbia
13.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, férfiak: Oroszország–Horvátország
15.30: Műugrás, férfiak, 3 m, elődöntő
17.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, férfiak: Egyesült Államok–Japán
18.30: Toronyugrás, nők, 10 m, döntő
18.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, férfiak: Kanada–Kazahsztán
19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, csapat, selejtező
20.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, férfiak: MAGYARORSZÁG–Olaszország
21.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 2. forduló, férfiak: Brazília–Montenegró
JÚLIUS 20., CSÜTÖRTÖK
9.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, nők: Japán–Franciaország
10.00: Műugrás, nők, 3 m, selejtező
10.00: Nyílt vízi úszás, csapatverseny, 5 km, döntő
10.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, nők: Ausztrália–Görögország
11.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, duett, döntő
12.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, nők: Oroszország–Kazahsztán
13.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, nők: Olaszország–Kína
15.30: Műugrás, nők, 3 m, elődöntő
17.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, nők: Brazília–Kanada
18.30: Műugrás, férfiak, 3 m, döntő
18.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, nők: Új-Zéland–Egyesült Államok
19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, szabad kombináció, selejtező
20.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, nők: Hollandia–MAGYARORSZÁG
21.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, nők: Dél-Afrika–Spanyolország
JÚLIUS 21., PÉNTEK
8.30: Nyílt vízi úszás, férfiak, 25 km, döntő
8.30: Nyílt vízi úszás, nők, 25 km, döntő
9.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, férfiak: Spanyolország–Dél-Afrika
10.00: Toronyugrás, férfiak, 10 m, selejtező
10.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, férfiak: Szerbia–Görögország
11.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, csapat, elődöntő
12.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, férfiak: Egyesült Államok–Oroszország
13.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, férfiak: Japán–Horvátország
15.30: Toronyugrás, férfiak, 10 m, elődöntő
17.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, férfiak: Brazília–Kanada
18.30: Műugrás, nők, 3 m, döntő
18.50: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, férfiak: Montenegró–Kazahsztán
19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, duett, vegyes, selejtező
20.10: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, férfiak: Franciaország–MAGYARORSZÁG
21.30: Vízilabda, csoportmérkőzés, 3. forduló, férfiak: Ausztrália–Olaszország
JÚLIUS 22., SZOMBAT
10.30: Vízilabda, nők, helyosztók: A4–B4 (H1)
11.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, szabad kombináció, döntő
12.00: Vízilabda, nők, helyosztók: C4–D4 (H2)
13.00: Szinkron műugrás, vegyes, 3 m, döntő
17.00: Toronyugrás, férfiak, 10 m, döntő
17.30: Vízilabda, nők, a negyeddöntőbe jutásért: A2–B3 (NJ1)
19.00: Vízilabda, nők, a negyeddöntőbe jutásért: A3–B2 (NJ2)
19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, duett, vegyes, döntő
20.30: Vízilabda, nők, a negyeddöntőbe jutásért: C2–D3 (NJ3)
22.00: Vízilabda, nők, a negyeddöntőbe jutásért: C3–D2 (NJ4)
JÚLIUS 23., VASÁRNAP
9.30: Úszás, selejtezők (férfi 400 m gyors, női 400 m gyors, férfi 100 m mell, férfi 50 m pillangó, női 100 m pillangó, férfi 4x100 m gyors váltó, női 4x100 m gyors váltó), elődöntő (női 200 m egyéni vegyes)
10.30: Vízilabda, férfiak, helyosztók: A4–B4 (H1)
12.00: Vízilabda, férfiak, helyosztók: C4–D4 (H2)
17.30: Vízilabda, férfiak, a negyeddöntőbe jutásért: A2–B3 (NJ1)
17.30: Úszás, elődöntők (férfi 100 m mell, férfi 50 m pillangó, női 100 m pillangó, női 200 m egyéni vegyes), döntők (férfi 400 m gyors, női 400 m gyors, férfi 4x100 m gyors váltó, női 4x100 m gyors váltó)
19.00: Vízilabda, férfiak, a negyeddöntőbe jutásért: A3–B2 (NJ2)
20.30: Vízilabda, férfiak, a negyeddöntőbe jutásért: C2–D3 (NJ3)
22.00: Vízilabda, férfiak, a negyeddöntőbe jutásért: C3–D2 (NJ4)
JÚLIUS 24., HÉTFŐ
9.30: Úszás, selejtezők (férfi 200 m gyors, női 1500 m gyors, férfi 100 m hát, női 100 m hát, női 100 m mell)
9.30: Vízilabda, nők, helyosztók: H1 vesztese–H2 vesztese (H3)
10.50: Vízilabda, nők, helyosztók: H1 győztese–H2 győztese (H4)
12.10: Vízilabda, nők, helyosztók: NJ1 vesztese–NJ3 vesztese (H5)
13.30: Vízilabda, nők, helyosztók: NJ2 vesztese–NJ4 vesztese (H6)
14.50: Vízilabda, nők, negyeddöntő: A-csoport győztese–NJ3 győztese (N1)
16.10: Vízilabda, nők, negyeddöntő: B-csoport győztese–NJ4 győztese (N2)
17.30: Úszás, elődöntők (férfi 200 m gyors, férfi 100 m hát, női 100 m hát, női 100 m mell), döntők (férfi 100 m mell, férfi 50 m pillangó, női 100 m pillangó, női 200 m egyéni vegyes
20.30: Vízilabda, nők, negyeddöntő: C-csoport győztese–NJ1 győztese (N3)
22.00: Vízilabda, nők, negyeddöntő: D-csoport győztese–NJ2 győztese(N4)
JÚLIUS 25., KEDD
9.30: Úszás, selejtezők (férfi 800 m gyors, női 200 m gyors, férfi 50 m mell, férfi 200 m pillangó)
9.30: Vízilabda, férfiak, helyosztók: H1 vesztese-H2 vesztese (H3)
10.50: Vízilabda, férfiak, helyosztók: H1 győztese-H2 győztese (H4)
12.10: Vízilabda, férfiak, helyosztók: NJ1 vesztese-NJ3 vesztese (H5)
13.30: Vízilabda, férfiak, helyosztók: NJ2 vesztese-NJ4 vesztese (H6)
14.50: Vízilabda, férfiak, negyeddöntő: A-csoport győztese–NJ3 győztese (N1)
16.10: Vízilabda, férfiak, negyeddöntő: B-csoport győztese–NJ4 győztese (N2)
17.30: Úszás, elődöntők, (női 200 m gyors, férfi 50 m mell, férfi 200 m pillangó), döntők (férfi 200 m gyors, női 1500 m gyors, férfi 100 m hát, női 100 m hát, női 100 m mell)
20.30: Vízilabda, férfiak, negyeddöntő: C-csoport győztese–NJ1 győztese (N3)
22.00: Vízilabda, férfiak, negyeddöntő: D-csoport győztese–NJ2 győztese(N4)
JÚLIUS 26., SZERDA
9.30: Úszás, selejtezők (férfi 100 m gyors, női 50 m hát, női 200 m pillangó, férfi 200 m egyéni vegyes, vegyes 4x100 m vegyes váltó)
10.30: Vízilabda, nők, helyosztók: H5 vesztese–H6 vesztese
12.00: Vízilabda, nők, helyosztók: H5 győztese–H6 győztese
13.30: Vízilabda, nők, helyosztók: N1 vesztese–N2 vesztese (H7)
15.00: Vízilabda, nők, helyosztók: N3 vesztese–N4 vesztese (H8)
17.30: Úszás, elődöntők, (férfi 100 m gyors, női 50 m hát, női 200 m pillangó, férfi 200 m egyéni vegyes), döntők (férfi 800 m gyors, női 200 m gyors, férfi 50 mell, férfi 200 m pillangó, vegyes 4x100 vegyes váltó)
20.30: Vízilabda, nők, elődöntő: N1 győztese–N2 győztese (E1)
22.00: Vízilabda, nők, elődöntő: N3 győztese–N4 győztese (E2)
JÚLIUS 27., CSÜTÖRTÖK
9.30: Úszás, selejtezők (női 100 m gyors, férfi 200 m hát, férfi 200 m mell, női 200 m mell, női 4x200 m gyors váltó)
10.30: Vízilabda, férfiak, helyosztók: H5 vesztese–H6 vesztese
12.00: Vízilabda, férfiak, helyosztók: H5 győztese–H6 győztese
13.30: Vízilabda, férfiak, helyosztók: N1 vesztese–N2 vesztese (H7)
15.00: Vízilabda, férfiak, helyosztók: N3 vesztese–N4 vesztese (H8)
17.30: Úszás, elődöntők (férfi 200 m hát, férfi 200 m mell, női 200 m mell), döntők (férfi 100 m gyors, női 50 m hát, női 200 m pillangó, férfi 200 m egyéni vegyes, női 4x200 gyors váltó)
20.30: Vízilabda, férfiak, elődöntő: N1 győztese–N2 győztese
22.00: Vízilabda, férfiak, elődöntő: N3 győztese–N4 győztese
JÚLIUS 28., PÉNTEK
9.30: Úszás, selejtezők (férfi 50 m gyors, női 800 m gyors, női 200 m hát, férfi 100 m pillangó, női 50 m pillangó, férfi 4x200 m gyors váltó)
12.00: Óriás toronyugrás, férfiak, 27 m, elődöntő
12.00: Óriás toronyugrás, nők, 20 m, elődöntő
12.00: Vízilabda, nők, a hetedik helyért: H7 vesztese–H8 vesztese
13.30: Vízilabda, nők, az ötödik helyért: H7 győztese–H8 győztese
15.00: Vízilabda, nők, a harmadik helyért
17.30: Úszás, elődöntők (férfi 50 m gyors, női 200 m hát, férfi 100 m pillangó, női 50 m pillangó), döntők (női 100 m gyors, férfi 200 m hát, férfi 200 m mell, női 200 m mell, férfi 4x200 m gyors váltó)
20.30: Vízilabda, nők, döntő
JÚLIUS 29., SZOMBAT
9.30: Úszás, selejtezők (férfi 1500 m gyors, női 50 m gyors, férfi 50 m hát, női 50 m mell, vegyes 4x100 m gyors váltó)
12.00: Óriás toronyugrás, nők, 20 m, döntő
12.00: Vízilabda, férfiak, a hetedik helyért: H7 vesztese–H8 vesztese
13.30: Vízilabda, férfiak, az ötödik helyért: H7 győztese–H8 győztese
15.00: Vízilabda, férfiak, a harmadik helyért
17.30: Úszás, elődöntők (női 50 m gyors, férfi 50 m hát, női 50 m mell), döntők (férfi 50 m gyors, női 800 m gyors, női 200 m hát, férfi 100 m pillangó, női 50 m pillangó, vegyes 4x100 m gyors váltó)
20.30: Vízilabda, férfiak, döntő
JÚLIUS 30., VASÁRNAP
9.30: Úszás, selejtezők (férfi 400 m egyéni vegyes, női 400 m egyéni vegyes, férfi 4x100 m vegyes váltó, női 4x100 m vegyes váltó)
12.00: Óriás toronyugrás, férfiak, 27 m, döntő
17.30: Úszás, döntők (férfi 1500 m gyors, női 50 m gyors, férfi 50 m hát, női 50 m mell, férfi 400 m egyéni vegyes, női 400 m egyéni vegyes, férfi 4x100 m vegyes váltó, női 4x100 m vegyes váltó)
22.00: Záróünnepség
SPORTÁGAK SZERINTI MENETREND
MŰUGRÁS
JÚLIUS 14., PÉNTEK
11.00: Műugrás, selejtező, férfiak, 1 m
16.00: Műugrás, selejtező, nők, 1 m
JÚLIUS 15., SZOMBAT
10.00: Szinkron műugrás, selejtező, férfiak, 3 m
13.00: Szinkron toronyugrás, vegyes, 10 m, döntő
16.00: Műugrás, nők, 1 m, döntő
18.30: Szinkron műugrás, férfiak, 3 m, döntő
JÚLIUS 16., VASÁRNAP
10.00: Szinkron toronyugrás, nők, 10 m, selejtező
15.45: Műugrás, férfiak, 1 m, döntő
18.30: Szinkron toronyugrás, nők, 10 m, döntő
JÚLIUS 17., HÉTFŐ
10.00: Szinkron műugrás, nők, 3 m, selejtező
13.00: Szinkron toronyugrás, férfiak, 10 m, selejtező
16.00: Szinkron műugrás, nők, 3 m, döntő
JÚLIUS 18., KEDD
10.00: Toronyugrás, nők, 10 m, selejtező
15.30: Toronyugrás, nők, 10 m, elődöntő
18.30: Műugrás, 3 m/10 m csapatverseny, döntő
JÚLIUS 19., SZERDA
10.00: Műugrás, férfiak, 3 m, selejtező
15.30: Műugrás, férfiak, 3 m, elődöntő
18.30: Toronyugrás, nők, 10 m, döntő
JÚLIUS 20., CSÜTÖRTÖK
10.00: Műugrás, nők, 3 m, selejtező
15.30: Műugrás, nők, 3 m, elődöntő
18.30: Műugrás, férfiak, 3 m, döntő
JÚLIUS 21., PÉNTEK
10.00: Toronyugrás, férfiak, 10 m, selejtező
15.30: Toronyugrás, férfiak, 10 m, döntő
18.30: Műugrás, nők, 3 m, döntő
JÚLIUS 22., SZOMBAT
13.00: Szinkron műugrás, vegyes, 3 m, döntő
17.00: Toronyugrás, férfiak, 10 m, döntő
NYÍLT VÍZI ÚSZÁS
JÚLIUS 15., SZOMBAT
10.00: Nyílt vízi úszás, döntő, férfiak, 5 km
JÚLIUS 16., VASÁRNAP
10.00: Nyílt vízi úszás, nők, 10 km, döntő
JÚLIUS 18., KEDD
10.00: Nyílt vízi úszás, férfiak, 10 km, döntő
JÚLIUS 19., SZERDA
10.00: Nyílt vízi úszás, nők, 5 km, döntő
JÚLIUS 20., CSÜTÖRTÖK
10.00: Nyílt vízi úszás, csapatverseny, 5 km, döntő
JÚLIUS 21., PÉNTEK
8.30: Nyílt vízi úszás, férfiak, 25 km, döntő
8.30: Nyílt vízi úszás, nők, 25 km, döntő
ÓRIÁS TORONYUGRÁS
JÚLIUS 28., PÉNTEK
12.00: Óriás toronyugrás, férfiak, 27 m, elődöntő
12.00: Óriás toronyugrás, nők, 20 m, elődöntő
JÚLIUS 29., SZOMBAT
12.00: Óriás toronyugrás, nők, 20 m, döntő
JÚLIUS 30., VASÁRNAP
12.00: Óriás toronyugrás, férfiak, 27 m, döntő
SZINKRONÚSZÁS
JÚLIUS 14., PÉNTEK
11.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, szóló, selejtező
16.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, duett, selejtező
JÚLIUS 15., SZOMBAT
11.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, szóló, döntő
19.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, duett, vegyes, döntő
JÚLIUS 16., VASÁRNAP
11.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, duett, döntő
19.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, csapat, selejtező
JÚLIUS 17., HÉTFŐ
18.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, duett, vegyes, döntő
19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, szóló, selejtező
JÚLIUS 18., KEDD
11.00: Szinkronúszás, technikai gyakorlat, csapat, döntő
19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, duett, selejtező
JÚLIUS 19., SZERDA
11.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, szóló, döntő
19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, csapat, selejtező
JÚLIUS 20., CSÜTÖRTÖK
11.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, duett, döntő
19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, szabad kombináció, selejtező
JÚLIUS 21., PÉNTEK
11.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, csapat, elődöntő
19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, duett, vegyes, selejtező
JÚLIUS 22., SZOMBAT
11.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, szabad kombináció, döntő
19.00: Szinkronúszás, szabad gyakorlat, duett, vegyes, döntő
ÚSZÁS
JÚLIUS 23., VASÁRNAP
9.30: Úszás, selejtezők (férfi 400 m gyors, női 400 m gyors, férfi 100 m mell, férfi 50 m pillangó, női 100 m pillangó, férfi 4x100 m gyors váltó, női 4x100 m gyors váltó), elődöntő (női 200 m egyéni vegyes)
17.30: Úszás, elődöntők (férfi 100 m mell, férfi 50 m pillangó, női 100 m pillangó, női 200 m egyéni vegyes), döntők (férfi 400 m gyors, női 400 m gyors, férfi 4x100 m gyors váltó, női 4x100 m gyors váltó)
JÚLIUS 24., HÉTFŐ
9.30: Úszás, selejtezők (férfi 200 m gyors, női 1500 m gyors, férfi 100 m hát, női 100 m hát, női 100 m mell)
17.30: Úszás, elődöntők (férfi 200 m gyors, férfi 100 m hát, női 100 m hát, női 100 m mell), döntők (férfi 100 m mell, férfi 50 m pillangó, női 100 m pillangó, női 200 m egyéni vegyes)
JÚLIUS 25., KEDD
9.30: Úszás, selejtezők (férfi 800 m gyors, női 200 m gyors, férfi 50 m mell, férfi 200 m pillangó)
17.30: Úszás, elődöntők (női 200 m gyors, férfi 50 m mell, férfi 200 m pillangó), döntők (férfi 200 m gyors, női 1500 m gyors, férfi 100 m hát, női 100 m hát, női 100 m mell)
JÚLIUS 26., SZERDA
9.30: Úszás, selejtezők (férfi 100 m gyors, női 50 m hát, női 200 m pillangó, férfi 200 m egyéni vegyes, vegyes 4x100 m vegyes váltó)
17.30: Úszás, elődöntők (férfi 100 m gyors, női 50 m hát, női 200 m pillangó, férfi 200 m egyéni vegyes), döntők (férfi 800 m gyors, női 200 m gyors, férfi 50 mell, férfi 200 m pillangó, vegyes 4x100 vegyes váltó)
JÚLIUS 27., CSÜTÖRTÖK
9.30: Úszás, selejtezők (női 100 m gyors, férfi 200 m hát, férfi 200 m mell, női 200 m mell, női 4x200 m gyors váltó)
17.30: Úszás, elődöntők (férfi 200 m hát, férfi 200 m mell, női 200 m mell), döntők (férfi 100 m gyors, női 50 m hát, női 200 m pillangó, férfi 200 m egyéni vegyes, női 4x200 gyors váltó)
JÚLIUS 28., PÉNTEK
9.30: Úszás, selejtezők (férfi 50 m gyors, női 800 m gyors, női 200 m hát, férfi 100 m pillangó, női 50 m pillangó, férfi 4x200 m gyors váltó)
17.30: Úszás, elődöntők (férfi 50 m gyors, női 200 m hát, férfi 100 m pillangó, női 50 m pillangó), döntők (női 100 m gyors, férfi 200 m hát, férfi 200 m mell, női 200 m mell, férfi 4x200 m gyors váltó)
JÚLIUS 29., SZOMBAT
9.30: Úszás, selejtezők (férfi 1500 m gyors, női 50 m gyors, férfi 50 m hát, női 50 m mell, vegyes 4x100 m gyors váltó)
17.30: Úszás, elődöntők (női 50 m gyors, férfi 50 m hát, női 50 m mell), döntők (férfi 50 m gyors, női 800 m gyors, női 200 m hát, férfi 100 m pillangó, női 50 m pillangó, vegyes 4x100 m gyors váltó)
JÚLIUS 30., VASÁRNAP
9.30: Úszás, selejtezők (férfi 400 m egyéni vegyes, női 400 m egyéni vegyes, férfi 4x100 m vegyes váltó, női 4x100 m vegyes váltó)
17.30: Úszás, döntők (férfi 1500 m gyors, női 50 m gyors, férfi 50 m hát, női 50 m mell, férfi 400 m egyéni vegyes, női 400 m egyéni vegyes, férfi 4x100 m vegyes váltó, női 4x100 m vegyes váltó)
VÍZILABDA
A FÉRFI VÍZILABDATORNA CSOPORTJAI
A-csoport: Brazília, Montenegró, Kazahsztán, Kanada
B-csoport: Franciaország, Ausztrália, Olaszország, MAGYARORSZÁG
C-csoport: Spanyolország, Szerbia, Görögország, Dél-Afrika
D-csoport: Egyesült Államok, Japán, Horvátország, Oroszország
JÚLIUS 17., HÉTFŐ
9.30: Brazília–Kazahsztán
10.50: Montenegró–Kanada
12.10: Franciaország–Olaszország
13.30: Egyesült Államok–Horvátország
17.30: Spanyolország–Görögország
18.50: Szerbia–Dél-Afrika
20.10: Ausztrália–MAGYARORSZÁG
21.30: Japán–Oroszország
JÚLIUS 19., SZERDA
9.30: Kanada–Kazahsztán
10.50: Franciaország–Ausztrália
12.10: Dél-Afrika–Görögország
13.30: Spanyolország–Szerbia
17.30: Oroszország–Horvátország
18.50: Egyesült Államok–Japán
20.10: MAGYARORSZÁG–Olaszország
21.30: Brazília–Montenegró
JÚLIUS 21., PÉNTEK
9.30: Spanyolország–Dél-Afrika
10.50: Szerbia–Görögország
12.10: Egyesült Államok–Oroszország
13.30: Japán–Horvátország
17.30: Brazília–Kanada
18.50: Montenegró–Kazahsztán
20.10: Franciaország–MAGYARORSZÁG
21.30: Ausztrália–Olaszország
JÚLIUS 23., VASÁRNAP
Helyosztók
10.30: A4–B4 (H1)
12.00: C4–D4 (H2)
A negyeddöntőbe jutásért
13.30: A2–B3 (NJ1)
15.00: A3–B2 (NJ2)
20.30: C2–D3 (NJ3)
22.00: C3–D2 (NJ4)
JÚLIUS 25., KEDD
Helyosztók
9.30: H1 vesztese-H2 vesztese (H3)
10.50: H1 győztese-H2 győztese (H4)
12.10: NJ1 vesztese-NJ3 vesztese (H5)
13.30: NJ2 vesztese-NJ4 vesztese (H6)
Negyeddöntő
14.50: A-csoport győztese–NJ3 győztese (N1)
16.10: B-csoport győztese–NJ4 győztese (N2)
20.30: C-csoport győztese–NJ1 győztese (N3)
22.00: D-csoport győztese–NJ2 győztese(N4)
JÚLIUS 27., CSÜTÖRTÖK
Helyosztók
10.30: H5 vesztese–H6 vesztese
12.00: H5 győztese–H6 győztese
13.30: N1 vesztese–N2 vesztese (H7)
15.00: N3 vesztese–N4 vesztese (H8)
Elődöntő
20.30: N1 győztese–N2 győztese
22.00: N3 győztese–N4 győztese
JÚLIUS 29., SZOMBAT
A hetedik helyért
12.00: H7 vesztese–H8 vesztese
Az ötödik helyért
13.30: H7 győztese–H8 győztese
A harmadik helyért
15.00: az elődöntő vesztesei
Döntő
20.30: az elődöntő győztesei
A NŐI VÍZILABDATORNA CSOPORTJAI
A-csoport: Olaszország, Brazília, Kanada, Kína
B-csoport: Új-Zéland, Dél-Afrika, Spanyolország, Egyesült Államok
C-csoport: Japán, Hollandia, MAGYARORSZÁG, Franciaország
D-csoport: Ausztrália, Oroszország, Kazahsztán, Görögország
JÚLIUS 16., VASÁRNAP
9.30: Olaszország–Kanada
10.50: Brazília–Kína
12.10: Új-Zéland–Spanyolország
13.30: Dél-Afrika–Egyesült Államok
17.30: Ausztrália–Kazahsztán
18.50: Hollandia–Franciaország
20.10: Japán–MAGYARORSZÁG
21.30: Oroszország–Görögország
JÚLIUS 18., KEDD
9.30: Egyesült Államok–Spanyolország
10.50: Új-Zéland–Dél-Afrika
12.10: Kína–Kanada
13.30: Japán–Hollandia
17.30: Görögország–Kazahsztán
18.50: Ausztrália–Oroszország
20.10: Franciaország–MAGYARORSZÁG
21.30: Olaszország–Brazília
JÚLIUS 20., CSÜTÖRTÖK
9.30: Japán–Franciaország
10.50: Új-Zéland–Egyesült Államok
12.10: Ausztrália–Görögország
13.30: Oroszország–Kazahsztán
17.30: Olaszország–Kína
18.50: Brazília–Kanada
20.10: Hollandia–MAGYARORSZÁG
21.30: Dél-Afrika–Spanyolország
JÚLIUS 22., SZOMBAT
Helyosztók
10.30: A4–B4 (H1)
12.00: C4–D4 (H2)
A negyeddöntőbe jutásért
17.30: A2–B3 (NJ1)
19.00: A3–B2 (NJ2)
20.30: C2–D3 (NJ3)
22.00: C3–D2 (NJ4)
JÚLIUS 24., HÉTFŐ
Helyosztók
9.30: H1 vesztese–H2 vesztese (H3)
10.50: H1 győztese–H2 győztese (H4)
12.10: NJ1 vesztese–NJ3 vesztese (H5)
13.30: NJ2 vesztese–NJ4 vesztese (H6)
Negyeddöntő
14.50: A-csoport győztese–NJ3 győztese (N1)
16.10: B-csoport győztese–NJ4 győztese (N2)
20.30: C-csoport győztese–NJ1 győztese (N3)
22.00: D-csoport győztese–NJ2 győztese(N4)
JÚLIUS 26., SZERDA
Helyosztók
10.30: H5 vesztese–H6 vesztese
12.00: H5 győztese–H6 győztese
13.30: N1 vesztese–N2 vesztese (H7)
15.00: N3 vesztese–N4 vesztese (H8)
Elődöntő
20.30: N1 győztese–N2 győztese (E1)
22.00: N3 győztese–N4 győztese (E2)
JÚLIUS 28., PÉNTEK
A hetedik helyért
12.00: H7 vesztese–H8 vesztese
Az ötödik helyért
13.30: H7 győztese–H8 győztese
A harmadik helyért
15.00: az elődöntő vesztesei
Döntő
20.30: az elődöntő győztesei
MAGYAR INDULÓK
MŰUGRÁS
FÉRFIAK
Bóta Botond: 1 m, 3 m
Ligárt Ábel: 1 m, 3 m
Somhegyi Krisztián: 10 m toronyugrás
NŐK
Kormos Villő: 10 m toronyugrás
Gondos Flóra, Kormos Villő: 3 m szinkronugrás
NYÍLT VÍZI ÚSZÁS
FÉRFIAK
Papp Márk: 5 km
Rasovszky Kristóf: 5 km, 10 km, 25 km
Székelyi Dániel: 10 km
Gyurta Gergely: 25 km
NŐK
Novoszáth Melinda: 5 km
Juhász Janka: 5 km
Olasz Anna: 10 km, 25 km
Sömenek Onon Kata: 10 km, 25 km
SZINKRONÚSZÁS
Kiss Szofi: egyéni technikai program, egyéni szabad program
Kiss Szofi, Schwarz Anett (tartalék: Dávid Janka Krisztina): páros technikai program, páros szabad program
Dávid Janka Krisztina, Hungler Szabina Mercédesz, Kassai Kamilla, Kertai Lili, Kézdi Fanni, Kiss Szofi, Lukovszky Sarolta, Péntek Lili Hajnal, Rényi Luca, Riemer Alexandra Barbara, Schwarz Anett, Thuróczy Karolina Mylan: csapat technikai program, csapat szabad program
ÚSZÁS
FÉRFIAK
Balog Gábor (100 m hát), Bernek Péter (200 m gyors, 400 m gyors, 200 m hát), Bohus Richárd (50 m hát, 100 m gyors), Cseh László (50 m pillangó, 100 m pillangó, 200 m pillangó, 200 m vegyes), Gyurta Dániel (50 m mell, 100 m mell, 200 m mell), Gyurta Gergely (400 m vegyes, 800 m gyors), Kenderesi Tamás (200 m pillangó), Kozma Dominik (100 m gyors, 200 m gyors), Milák Kristóf (100 m pillangó) Rasovszky Kristóf (1500 m gyors), Takács Krisztián (50 m gyors), Telegdy Ádám (200 m hát), Verrasztó Dávid (200 m vegyes, 400 m vegyes)
CSAPAT
Németh Nándor, Kozma Dominik, Bohus Richárd, Holoda Péter (4x100 m gyors), Kozma Dominik, Bernek Péter, Milák Kristóf, Grátz Benjámin (4x200 m gyors), Balog Gábor, Gyurta Dániel, Cseh László, Németh Nándor (4x100 m vegyes)
NŐK
Burián Katalin (200 m hát), Hosszú Katinka (100 m gyors, 200 m gyors, 400 m gyors, 800 m gyors, 50 m hát, 100 m hát, 200 m hát, 50 m mell, 200 m pillangó, 200 m vegyes, 400 m vegyes), Jakabos Zsuzsanna (100 m gyors, 200 m vegyes, 400 m vegyes), Kapás Boglárka (200 m gyors, 400 m gyors, 800 m gyors, 1500 m gyors), Késely Ajna (1500 m gyors), Molnár Flóra (50 m gyors, 50 m pillangó), Sebestyén Dalma (200 m mell), Szilágyi Liliána (100 m pillangó, 200 m pillangó), Sztankovics Anna (100 m mell)
CSAPAT
Jakabos Zsuzsanna, Hosszú Katinka, Verrasztó Evelyn, Molnár Flóra (4x100 m gyors), Hosszú Katinka, Kapás Boglárka, Késely Ajna, Verrasztó Evelyn (4x200 m gyors), Hosszú Katinka, Sztankovics Anna, Szilágyi Liliána, Jakabos Zsuzsanna (4x100 m vegyes)
VEGYES CSAPAT
Németh Nándor, Kozma Dominik, Jakabos Zsuzsanna, Verrasztó Evelyn (4x100 m gyors), Balog Gábor, Hosszú Katinka, Gyurta Dániel, Sztankovics Anna, Szilágyi Liliána, Cseh László, Jakabos Zsuzsanna, Németh Nándor (4x100 m vegyes)
VÍZILABDA
A FÉRFI VÍZILABDA-VÁLOGATOTT VILÁGBAJNOKI KERETE
Kapusok: Decker Attila (Honvéd), Nagy Viktor (Szolnok)
Mezőnyjátékosok: Decker Ádám (Eger), Erdélyi Balázs (Eger), Gór-Nagy Miklós (OSC), Hárai Balázs (Eger), Hosnyánszky Norbert (Eger), Manhercz Krisztián (Szeged), Mezei Tamás (Szolnok), Török Béla (BVSC), Varga Dénes (Szolnok), Vámos Márton (Szolnok), Zalánki Gergő (OSC)
A NŐI VÍZILABDA-VÁLOGATOTT VB-KERETE
Kapusok: Gangl Edina, Kasó Orsolya
Mezőnyjátékosok: Antal Dóra, Bujka Barbara, Czigány Dóra, Csabai Dóra, Gurisatti Gréta, Illés Anna, Keszthelyi Rita, Szilágyi Dorottya, Szücs Gabriella, Takács Orsolya, Tóth Ildikó

Az nso.hu segítségével.